Vas Lifecycle Management Platform

Vas Lifecycle Management Platform

KARA LİSTE YÖNETİM MODÜLÜ

Veritabanınızda yer alan müşterilerinizin bir kısmına çeşitli nedenlerden dolayı dokunmak istemeyebilirsiniz. Bunun için VAS LIFECYCLE MANAGEMENT PLATFORM’da yer alan kara liste fonksiyonu sayesinde gönderimlerinizin ulaşmasını istemediğiniz kişileri hızlıca ekleyebilir, böylece gönderimlerinizde gitmesini istemediğiniz kişileri otomatize olarak belirleyebilirsiniz.

İLETİŞİM POLİTİKASI YÖNETİM MODÜLÜ

Müşterilerinizi sık sık rahatsız etmekten korkuyor musunuz? Bunun için kendi her iletişim anında manuel kontrol yapmanıza gerek yok! VAS LIFECYCLE MANAGEMENT PLATFORM’da yer alan “İLETİŞİM POLİTİKASI YÖNETİM MODÜLÜ” sayesinde müşterilerinize hangi aralıklarda ya da hangi kriterlerde ulaşmak istediğinizi önceden planlayabilirsiniz. Böylece platformumuz koyduğunuz kurallar dahilinde müşterilerinizin rahatsız etmesini engelleyecetir. Kuralları belirleyin VAS LIFECYCLE MANAGEMENT PLATFORM sizin yerinize kimle ne zaman iletişime geçileceğini kontrol etsin.

KAMPANYA YÖNETİM MODÜLÜ

Ürünlerinizle ilgili anlık kampanyalar yapmaya mı ihtiyacınız var? Fiyat farklılaştırması mı yapmak istiyorsunuz? Müşteri sadakati dahilinde indirimler mi planlıyorsunuz? Ürünlerinizi paketleyip, toplu mu sunmak istiyorsunuz? VAS LIFECYCLE MANAGEMENT PLATFORM sayesinde artık çok kolay! Vereceğiniz kriterler dahilinde; 2. kez satın alanlar, eski müşterilere indirim, A ürün B, C ürün .. vb. gibi paket, ürün bazlı, sadakat bazlı fiyatlar belirleyebilir ve bunları sistemden tanımladığınız gibi canlıya alabilirsiniz.

RAPORLAMA

Ürünlerinizin raporlanması konusunda istediğiniz gibi kurallar belirleyebilirsiniz. Raporlar gönderimlerinizin tamamlanmasından itibaren belirlediğiniz kurallara göre görüntülenecektir.

YAŞAM DÖNGÜSÜ YÖNETİM MODÜLÜ

VAS LIFECYCLE MANAGEMENT PLATFORM “Yaşam Döngüsü Yönetim Modülü” ürünleriniz için abonelik, fiyat, kampanya tanımlamalarının yapılması, bu tanımlamalar kapsamındaki döngünün tamamlanması ve raporlanmasını sağlar.