Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme (Software Development)

Vas Services Development

SMS bilgi paketleriyle tüm GSM operatörü müşterilerine kendi seçtikleri hava, sağlık, astroloji gibi bir kategoriyle ilgili düzenli bilgi akışı sağlıyor; logo, müzik içerikleri ve mobil oyunlarla hayatlarına ses, renk ve eğlence getiriyoruz. SMS sohbet hizmetleri ve etkileşimli sesli yanıt hizmetleri (IVR) ve eş zamanlı hizmetler gibi çeşitli katma değer hizmetleri üretirken, bu servisleri geliştirme konusundaki ihtiyaçlarınıza da kesin çözümler üretmekteyiz.

iOS / Android Development

Hayatın her alanında karşımıza çıkan ve akıllı telefon kullanıcılarının onlarsız bir gün bile geçirmediği uygulamaların kimisi günlük işlerimizi inanılmaz kolaylaştırırken kimisi de sadece telefon belleklerinde yer işgal etmekle yetinir. infoVas olarak bizim amacımız size ve kullanıcılarınıza en yararlı, en çekici ve en yaratıcı uygulamaları hazırlamak ve zamanla değişen ihtiyaçlarınıza uygun şekilde, düzenli aralıklarla güncellemelerini sağlamaktır.

Web/ Wap Development

infoVas olarak, firma/markanın veya ürünün WEB/WAP/GSM alanındaki online/dijital tüm projelerinin fikir aşamasından tasarlanmasına, uygun platformlarda hazırlanması ve uygulaması konusunda tam destek veren infoVas, ayrıca ürünün lansman sonrası sürecine ait periyodik destek sürecine kadar her adımda hizmet sunabiliriz. Dijital/GSM alanlarındaki kampanya yönetimi de verdiğimiz hizmetler arasındadır.