Mobil Pazarlama

Mobile Marketing (Mobile Marketing)

Bulk SMS

Uzun süredir veri tabanınızda sakladığınız bir yığın telefon numarası bulunmakta ve bütün bu numaralara sürekli tanıtım veya kampanya mesajı atacak ne zamanınız ne de sabrınız var. Üstelik, size maliyeti de sizi bir hayli endişelendiriyor. Peki, onca kampanya yapmanıza rağmen müşteri sayınızda herhangi bir artışın gözlenmemesine ve hatta sayının düşmesine ne demeli? Bu hikayenin herhangi bir bölümü size tanıdık geliyorsa, sizin BULK SMS ile tanışma vaktiniz çoktan gelmiş!

BULK SMS servisiyle veri tabanınızda unutulmaya yüz tutmuş numaraları alıp tercih ettiğiniz aralıklarla tanıtım veya kampanyalarınızla ilgili müşterilerinize SMS gönderimi yapabiliriz. Bunun için size özel fiyatlarla istenilen adetlerde SMS satın alabilir ve gönderimlerinizi yine firmamızda bulunan SMS gönderim araçlarıyla sizin adınıza gerçekleştirebiliriz. Bu konuda bilgi birikimimize dayanarak SMS metinleri, gönderim zamanları gibi konularda da yardımcı olabiliriz.Bunun dışında, SMS’ lerin müşterilerinizin rahatsız olmayacağı saatlerde atılmasına özen gösterilmektedir. BULK SMS servisiyle birlikte, sarf ettiğiniz efor bir hayli azalırken aldığınız geri dönüşler bütçenizi ve dolayısıyla da sizi sevindirmeye yetecektir.

PBM

Markanızın tanıtımını yapmak veya herhangi bir kampanyanızı duyurmak istiyorsunuz ama markanızın belli bir kesime hitap ederken bazı kesimlerden pek ilgi göremeyeceğini düşünüyorsunuz. Yani, aslında markanız belirli bir hedef kitleye hitap ediyor ve bütçenizi de gözeterek herkese SMS atmanın gereksiz olabileceği taraftarısınız. SMS’iniz yalnızca talep ettiğiniz kriterleri taşıyan kişilere gitsin, potansiyel müşterileriniz potansiyel olmaktan çıksın, sizi tanısın ve düzenli müşterilere dönüşsün istiyorsanız, bizce PBM tam da size göre!

Peki nedir PBM? PBM, izinli veri tabanı bazlı pazarlama anlamına gelmektedir. Kısaca açıklamak gerekirse, izinli veri tabanı; GSM kullanıcıları arasından reklam SMS’lerini almak isteyenleri ifade etmektedir. İzinli veri tabanına kaydolan kullanıcılar yaş, cinsiyet, lokasyon gibi demografik bilgilerle, spor, müzik, magazin gibi ilgi alanlarına göre segmente edilmektedir. Böylece, markanızın hedeflerine uygun kitlelere ulaşmanız düşündüğünüzden çok daha kolay olacaktır. PBM ile potansiyeli harekete geçirmenin sizce de tam zamanı değil mi?

İzinli veri tabanları operatörlere göre yaklaşık Turkcell’de 12,5 Milyon, Avea’da 5,5 Milyon ve Vodafone’da 7,5 Milyon kişiden oluşmaktadır ve iyi haber de üç operatörün de izinli veri tabanlarına bizim aracılığımızla erişebilirsiniz.

SMS Subscription Packages

SMS Abonelik Paketleri herhangi bir servisten düzenli aralıklarla içerik almak için müşterinin belli bir kısa numarayı belirtilen kısa numaraya göndermesiyle başlayan birbirinden farklı içerikler sunan paketlerden oluşur. GSM operatörü müşterisi ilgi alanına veya yaşam tarzına uygun bir abonelikten yararlanmak isterse belli bir abonelik ücreti faturasına yansıtılarak veya ücretsiz olarak söz konusu servisten yararlanabilir. Firmamızın portföyünde Güncel Haberler, Finans, Döviz, Sağlık, At Yarışı-Maç Sonuçları, Astroloji, Hava Durumu, Şans Oyunları, Çiftçi Paketi gibi yelpazesi geniş bir abonelik paketleri listesi bulmanız mümkün. Bunun dışında, hazırlanacak SMS bilgi servisi türüne göre talep edilen bir alanda içerik sağlama konusunda destek verebiliriz.