Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

MOBILE MARKETING

Bulk SMS

BULK SMS, veri tabanınızdaki numaralara tek tek mesaj atma yükünüzü hafifletmek üzere tasarlandı. Artık, tanıtım ve kampanya mesajlarınızı müşterilerinize istediğiniz aralıklarla SMS ile gönderebilir ve markanıza olan ilgiyi canlı tutabilirsiniz.

PBM

PBM ile İzinli Veri Tabanı’na sizin adınıza erişebilir ve GSM operatörü müşterilerinin görüntülenmesine izin verdiği yaş, cinsiyet ve lokasyon bilgilerine dayanarak markanızın ihtiyaçlarıyla en çok örtüşen kriterleri seçip markanızı hedef kitlenizle doğrudan buluşturabiliriz.

SMS Subscription Packages

GSM operatörü müşterileri, herhangi bir servisle ilgili anahtar kelimeyi belirlenen bir kısa numaraya göndererek o servise abone olabilir, istenen periyotlarda bu servisten kısa mesajla telefonlarıyla optimal uyumlulukta içerik alabilirler.

CONTENT GENERATION

News

Haber içerik geliştirme servisimiz, GSM operatörü müşterilerinin ilgilendiği haber, magazin, spor, müzik ve astroloji gibi kategoriler için en güncel gerek metin gerekse video içerikleri hazırlayarak onların olan bitenden en hızlı şekilde haberdar edilmesini sağlar.

Video

Video oynatma özelliği bulunan telefonlara sahip kullanıcılar için haber video veya komik video içerikleri gibi değişik kategorilerde video içeriği titiz biçimde hazırlanır ve güncel olarak kullanıcılarla paylaşılır.

SOFTWARE DEVELOPMENT

Vas Services Development

SMS bilgi paketleri, logo, müzik içerikleri ve mobil oyunlar, SMS sohbet hizmetleri, etkileşimli sesli yanıt hizmetleri (IVR) ve eş zamanlı hizmetler gibi çeşitli katma değer hizmetleri üretiminde uzman olan Infovas, söz konusu hizmetleri geliştirme konusundaki ihtiyaçlarınıza da cevap verir.

iOS/Android Development

Infovas, yalnızca iPhone ve iPadler ile sınırlı kalmayan ve Android için de en kullanışlı uygulamaları oluşturma konusunda hevesli ve donanımlı bir ekibe sahiptir.

Web/Wap Development

Firma/Markanızın veya ürününüzün WEB/WAP alanındaki online/dijital tüm projelerin fikir aşamasından lansman sonrasındaki sürece kadar her adımda size en iyi hizmeti vermek adına Infovas tam destek garantisi verir.

OPERATIONAL SUPPORT

Call Center

Servislerimizle ilgili herhangi bir sorunuz veya probleminiz olduğunda çağrı merkezimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

7/24 System Support

Infovas bünyesinde hazırlanmış servis ve uygulamaların 7/24 desteğini alabilirsiniz.